Bilkent Üniversitesi -

973 gün önce

13. Genç AKADEMİ 23-24 Aralık’ta MEB Şura Salonu’nda!

Genç AKADEMİ , “Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla 2006 yılından bu yana Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumudur.

Her yıl Türkiye genelinde 73 farklı üniversite ve 81 farklı bölümden yaklaşık 1300 katılımcıya unutulmaz bir hafta sonu yaşatan Genç AKADEMİ, bu yıl da sizi siyaset, iş ve medya dünyasının önde gelen isimleri ile bir araya getiriyor.

Alanında lider konuşmacıları dinleyerek kendinize her alanda vizyon katarken, gece eğlencesi ve sürpriz etkinliklerle doyasıya eğleneceksiniz!

Ürün sponsorlarımız tarafından sunulan yiyecek ve içeceklerle hiçbir kahve arasını boş geçmeyeceksiniz. Ayrıca ödül sponsorlarımız tarafından yapılan çekilişlere katılıp yurtdışına gitme, indirim çeki kazanma ve teknolojik ödüllerimizden kazanma şansı yakalayacaksınız!

Yıllardır süregelen marka değeri ve Operational Reserach Kulübü’nün 25 yıllık deneyimi ile 13. Genç AKADEMİ 23-24 Aralık 2017’de MEB Şura Salonu'nda gerçekleşecektir.

Detaylı program yakında açıklanacak olup kesinleşen konuşmacılarımız şu şekildedir:
Hakan Alp - QNB Finansbank Genel Müdür Yardımcısı
Erman Yerdelen - Doğuş Yayın Grubu Başkanı
Steven Young - Bosch Ortadoğu ve Türkiye Başkanı
Rüzgar Mira Okan - Kişisel Marka Uzmanı
Hakan Baş - Seri Girişimci
 

DETAYLI BİLGİ VE BİLETLER

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’ı indirin, hiçbir gelişmeyi kaçırmayın!
BUNDLE'I İNDİR