Kızlar Soruyor -

365 gün önce

Ruh Halimize Göre Hangi Yiyecekleri Tüketiyoruz?

Et ve et ürünleri genelde mutlu insanların en çok tercih ettiği yiyecekler arasında. Bunun yanında pizza tüketen insanlar da genelde mutlu olanlarmış.

Dondurma aslında yaz aylarının vazgeçilmezi ama yaz kış ayırt etmeden dondurma tüketenler genelde mutsuz olanlarmış. Yine çeşit çeşit kurabiyeler de mutsuzların değişilmezi.

Kendini sıkılmış hisseden bireyler ise genel olarak cips, mısır gibi taneli gıdaları tercih ediyor. Tuz onlar için sıkıntıyı alıp götürüyor.

Genelde sıcak yiyecek ve içecekler yalnızların tercihi oluyor. Sıcak bir kahve, çay buna örnek verilebilir. Yalnızlıktan bunalanların diğer yiyeceği ise kaynar çorbalar.

Aşırı sinirli bunun yanında da hayal kırıklığı içinde kalmışsanız gevrekler, sert ve pütürlü yiyecekler tüketmeniz olasıdır.

Stres denince akla hemen onun adı gelir. Tatlı tatlı tatlı! Evet, stres içindeyseniz tatlıya dair ne varsa emrinize amade..

Çok heyecan yaptığınız durumlarda siz de baharat içeren gıdalar istiyor musunuz? Cevap hayırsa tez çürür. Evetse yaşasın!

Aslında kısmen mutluluk diyeceğimiz memnun olduğunuz ve istediğiniz bir durum gerçekleşince de tatlı krizi tutabilir. Mesela yeni bir şey alınca, bir işe girince tatlı ikram edilir. Bu amaçsızca olmasa gerek.
 

KAYNAĞI GÖR

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’ı indirin, hiçbir gelişmeyi kaçırmayın!
BUNDLE'I İNDİR