Koç Üniversitesi -

159 gün önce

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü, “Yatırım Eğitimi 2019” Seminerine Davet Ediyor

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü finans sektörünün dijital dönüşümünün ele alınacağı Yatırım Eğitimi 2019 seminerlerini 1-3 Mart 2019 tarihleri arasında Garanti Bankası ve Ünlü&Co sponsorluğunda gerçekleştirecek. Alanında uzman kişilerin katılımıyla düzenlenecek olan “Yatırım Eğitimi 2019” Seminerlerinde dijitalleşen finans ile birlikte hisse senetleri, VIOP, varantlar, temel ve teknik analiz gibi konular ele alınacak. 

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü’nün her sene düzenlediği “Yatırım Eğitimi” seminerleri bu yıl 1-3 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Garanti Bankası ve Ünlü&Co sponsorluğunda organize edilen seminerde bu yıl dijitalleşen finans ile birlikte hisse senetleri, VIOP, varantlar, temel ve teknik analiz gibi konularda uzmanlar katılımcılarla buluşacak. 

Seminerde 15 konu ve konuşmacıdan bugün ve gelecekte paranın nasıl yönetileceği, finans sektörüne nasıl gireceği konularına dair bilgiler katılımcılara aktarılacak. 

Yatırım Eğitimi 2019’da; Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Özgür Demirtaş Finans, Teknoloji Dünyası Değişirken Yapılması Gerekenler, EnPara Direktörü Kürşat Abit Finans'ın Geleceği ve Dijital Dönüşüm, Zek.Ai Kurucusu Hakan Elmas Algoritmanla Nasıl Portföy Yönetileceği, Actus Varlık Yönetimi Direktörü Gizem Öztok Altınsaç  Davranışsal Finans ve Piyasa Hareketlerinin Nasıl Yorumlanacağı, Integral Menkul Değerler Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu Hisse Senetleri ve Temel Analiz, Ünlü&Co Kurucusu Mahmut Levent Ünlü Yatırım Bankacılığı ve  Actus Varlık Yönetimi Yönetim Kurulu Üyesi Murat Sağman Nasıl Portföy Kurulacağı ve Büyütüleceği konularında bilgiler aktaracak. 
 

DETAYLI BİLGİ

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’ı indirin, hiçbir gelişmeyi kaçırmayın!
BUNDLE'I İNDİR